kurumsal

hakkımızda

Profesyonel, yüksek kalitede çözümler, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı MTC Holding olarak bizlerin esas prensipleridir.

 

MTC Holding olarak bizler, etik değerler doğrultusunda teknoloji ve yeni teknikleri yakından takip ederek müşterilerimizden edindiğimiz verilere ve fizibilite çalışmalarımıza dayalı hazırladığımız konsept, fiyat analizleri, uygulama projelerinin hazırlanması, İç Mimari Proje, proje imalat takibi, kalite kontrol süreci ve iş planımız ile projelerimizi zamanında teslim etmenin nedenli önemli olduğunu bilerek hayata geçiriyoruz.

MİSYONUMUZ

Geçmişinden aldığı bilgi ve deneyimini, güçlü iş birlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla birleştirerek; dünya üzerinde ihtiyacı duyulan ve tercih edilen yapıları ortaya çıkaran şirketler arasında yerini almaktır.

 

VİZYONUMUZ

Doğru proje ve etik rekabet kavramları ekseninde; öncelikle insana hizmet ve hitap edebilen, marka değerini oluşturabilmiş bir grup olmaktır.

 

DEĞERLERİMİZ

Geçmişine bağlı, köklü, sağlam, ve bir o kadar da değişimlere açık ve yenilikçi bir şirket olarak “inşa ederek” üretmeye, büyümeye, uzmanlaşmaya ve değer yaratmaya dayanan net ve yalın bir strateji izlemekteyiz.

 

başkanın mesajı

Sahip olduğumuz tüm kaynakları müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanarak; yönetici kadromuz, teknik ve idari personelimiz ile çağın mimari gereklerini yerine getiriyoruz. Projelerimizle şehrin çevresel, tarihsel ve kültürel dokusuna uyum sağlamakla kalmayıp hitap edilen toplum değerlerine uygun yaşam alanları üretiyor, toplumsal yaşam standartlarının iyileştirilmesine ve geliştirilmesine öncülük ediyoruz. İleri teknolojiyi, doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzeme kullanımını, titiz mimarlık ve mühendislik hizmetlerini bir arada tutarak tüm projelerimize uyguluyor ve sürekli üretkenlik politikamızla yeni istihdam alanları yaratarak ekonomiye katkıda bulunuyoruz. Temelini insana ve doğaya saygının oluşturduğu tüm projelerde; müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı, yapım kalitesini arttırmayı ve kalite kontrol sistemini çağın gerektirdiği normlarda maksimum seviyede uygulamayı öncelik kabul ediyoruz.

 

 Mühendislik ve mimari alanlarda uygulanan son teknoloji gelişmeleri yakından takip ederek, çevre duyarlılığı ve kalitesini sürekli arttırmak ile birlikte yapmakla sorumlu kılındığımız işleri söz verdiğimiz zamanda teslim etmeye dikkat ediyoruz.

Bizler geçmişi MTC İnşaat’a dayanan MTC Holding olarak güçlü ve dinamik yapımızla daima en iyi olmayı hedefliyoruz. Güven, kalite, hizmet anlayışının eksiksiz olarak uyguluyor, ilkelerimize bağlı ve uyum içinde çalışan personelimiz ile faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde sadece lider değil aynı zamanda öncü olmayı da umuyoruz. Müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek yaşam alanları inşa etmeye; işlevsel ve estetik bağlamda birebir örtüşen güvenli yuvalar kurmaya devam edeceğiz.

Bahsetmiş olduğum bu hedeflere ulaşma doğrultusunda çalışmalarını yürütmekte olan tüm şirket çalışanlarımıza bu vesile ile saygı ve sevgilerimi sunarım.

Mustafa Togay CÖMERT
Yönetim Kurulu Başkanı

yönetim kurulu

20220920_133753

Mustafa Togay CÖMERT

Yönetim Kurulu Başkanı

Yüksel CÖMERT

Yönetim Kurulu Üyesi

Onur TIRAŞ

Yönetim Kurulu Üyesi

Ali CÖMERT

Yönetim Kurulu Üyesi

Cansu Irmak CÖMERT

Yönetim Kurulu Üyesi

Finans ve İdari İşler Yöneticisi

Özge ERBAY CÖMERT

Yönetim Kurulu Üyesi

Gayrimenkul Yatırımları Yöneticisi

Geçmişine bağlı, köklü, sağlam, ve bir o kadar da değişimlere açık ve yenilikçi bir şirket olarak “inşa ederek” üretmeye, büyümeye, uzmanlaşmaya ve değer yaratmaya dayanan net ve yalın bir strateji izlemekteyiz.

kALİTE POLİTİKAMIZ

AMACIMIZ; ÇÖZÜM GETİRECEK MODELLER GELİŞTİRMEK

 

MTC Holding olarak; yenilikçi anlayışımızın yanı sıra insanın en önemli kaynak ve değer olduğu ilkesinden yola çıkarak oluşturduğumuz profesyonel ekibimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak üzere yönetim hedeflerimizi belirliyoruz. Bu yaklaşım, kurum kültürümüzün temelini oluşturuyor.

Kurum kültürüne ve çalışma ahlakına bağlı olarak oluşturulan MTC Holding ilkeleri:

  • Gerçekleştirilen projelerde, kaliteyi zamanında ve belirlenen değerde sunmak,
  • Kalite Yönetim Sistemi standardının tüm şartlarına uymak ve sistemi sürekli geliştirmek,
  • Mimarlık ve Mühendislik disiplinlerinden ödün vermeden çalışmak,
  • Holding içi iletişimde kalite gerekliliklerini yerine getirmek,
  • Takım çalışması ruhunu oluşturup verimliliği en üst düzeye çıkarmak,
  • Yasal mevzuat ve müşteri şartnamelerine uymaktır.
EnglishTurkish