grup şirketlerimiz

Anahtar teslim İnşaat taahhüt hizmetlerini kapsayan yatırımın fizibilitesi, projelerinin hazırlanması, inşaat işlerinin yanında teçhizatı ve tefrişatı ile birlikte, her türlü mühendislik ve işletmecilik hizmetlerine ek olarak iç mimari ve dekorasyon da dahil hayata geçirilmesidir. Uzman ekibimiz ve profesyonel çözümlerimizle, müşterimize çözüm partneri olarak hizmet vermekteyiz.
MTC Toplu Konut A.Ş., MTC Holding kültürüne ve kalitesine uygun doğru alan kullanımı ile projelendirilen yapılarda estetik duygusunu öne çıkararak konut inşaatı faaliyetinde bulunmaktadır.
Kentsel dönüşüm süreci ile beraber hızla büyüyen butik inşat projeleri alanında faaliyet göstermektedir.
Şirket ağırlıklı olarak MTC Holding bünyesinde yer alan firmalara yönelik yatırım yapmak için kurulmuştur.
MTC Mimarlık A.Ş., Ankara merkezli tasarım ve proje ofisidir. MTC Mimarlık, Holding bünyesindeki tasarım ve projelendirme işlerinin yürütülmesinin yanı sıra, sektör içinde birçok çağdaş projenin tasarım, projelendirmesi ve uygulamasını gerçekleştirmiştir. Günümüz standart mimarlık projelerinin tasarım anlayışından koparak bir multi-disiplinli bir tasarım stüdyosu olarak şekillenerek, bir çok sektörde adından söz ettirmektedir.
İnce detayların bütünlüğü oluşturduğunun bilincinde olarak müşteriye özel terzi modeli yaklaşımla yaratıcı fikir ve tasarıma yönelik çözümlerin beraberinde konsept danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Yarının çizgisi sloganımızla dile getirmeye çalıştığımız estetik, kullanışlı, zarif, modern ve akılcı tasarım, dekorasyon çözümlerimizi, konutlarınıza, ofislerinize ve diğer tüm iç mekanlarınıza MTC İç mimari ve Proje Uygulamaları katma değeriyle yansıtıyoruz.
Doğru arazi gözlemlerimizi, bilgimizi, deneyimimizi ve gelişmiş teknolojiyi kullanarak yeraltı suyu, kaynak suyu, Jeotermal (sıcak su), maden, zemin, jeolojik ve jeofizik etütleri konusunda tam hizmet sunuyoruz. Yatırımcılarımızı yaptığımız profesyonel analiz, tetkikler ışığında detaylı raporlarla güvenilir, doğru ve gerçekçi bilgiyle buluşturuyoruz.
LOGOS OFİS markası altında, hazır ofis kiralama sistemi ile, gelişen dünyamızda yeni kurulan veya fiili olarak ofis ihtiyacı olan tüzel kişilere sanal ofis, hazır ofis, ortak çalışma alanı ve toplantı alanı kiralama yöntemi ile faaliyetini sürdürmektedir.
Firmamız, asansör sektöründe 30 yıllık tecrübe sahibi çalışanlarımızla birlikte, Türkiye’nin dört bir yanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Vizyonumuz, tecrübe ve deneyimlerimizle kaliteden ödün vermeyen, ulusal ve uluslararası standartlara uygun, müşteri beklentisini karşılayan ürünler üretmeyi, kullanıcının can ve mal güvenliğini ön planda tutarak kalite sorumluluk ve süreklilik ister bilinciyle hareket etmektir. Kalite hedeflerini yüksek tutarak, bu doğrultuda kalite yönetim sistemi standardizasyonunu arttırmak için ISO 9001:2000 belgesini almış ve firma kalite sistemimiz yeni uygulamalarla hedefine ulaşmıştır.
Yurt dışı projelerimiz için faaliyet gösteren şirketimizin merkezi Karadağ olup birçok alanda inşaat faaliyetlerini sürdürmektedir. Yatırımcılarımızı yaptığımız profesyonel analiz, tetkikler ışığında detaylı raporlarla güvenilir, doğru ve gerçekçi bilgiyle buluşturuyoruz.
Mihsap Yazılım, Mihsap Yazılım A.Ş. ve MTC Holding’i aynı çatı altında birleştiren bir mali müşavir paket programıdır. Muhasebe ve mali müşavirlik işlemlerini günümüz teknolojisi ile birleştirerek, mükelleflerle müşavirleri dijital platformda buluşturmuş ve muhasebesel tüm işlemleri otomatik hale getirmiştir. Ülkemizde öncü mali müşavirlik programlarından biri olan Mihsap, her işletmeye uygun dijital muhasebe hizmeti sunmaktadır. Yatırımcılarımızı yaptığımız profesyonel analiz, tetkikler ışığında detaylı raporlarla güvenilir, doğru ve gerçekçi bilgiyle buluşturuyoruz.
EnglishTurkish